Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Blick auf den Hafen |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 80 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 60 x 100 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een prachtig havengezicht/marine schilderij (olieverf op doek) van de Nederlandse kunstschilder Evert Moll (1878-1955). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder . Het werk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins Anno 2018 (Nederland). Verzenden of afhalen is mogelijk.
Info:
Evert Moll werd 15 december 1878 in Voorburg geboren en overleed op 10 mei 1955 in Den Haag. Hij woonde en werkte tussen 1895 tot 1930 in Voorburg, Londen, Parijs, Den Haag, en Rotterdam. Hij vestigde zich vervolgens in Den Haag. Daar kreeg hij raadgevingen van Willen Maris en vormde zich verder zelf. Hij werkte veel in opdracht van kunsthandelaren in de Verenigde Staten en in Canada. Schilderde landschappen, maar vooral rivier, zee- en havengezichten en in zijn laatste jaren ook stillevens. Werk van Evert Moll bevindt zich o.a. in de Rijkscollectie, het Zuiderzeemuseum en het museum Boymans-van Beuningen.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins Anno 2018 (Nederland).
Zustand | Gut | ||
De conditie van het kunstwerk is goed. De lijst is wat bijgewerkt (aan de rechter onder-punt). | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 19-11-2018 um 15:54 |
Endzeit | 27-11-2018 um 19:44 |