Simon de Heer - Fermière avec un bidon de lait dans la cour - Ets
Franco Gentilini - Luisa et Hippolyto dans le tramway - Lithographie - édition de 150 exemplaires
Mark Brusse - 'sans titre' - lithographie - 199
Eugène Brands - gouache rare, premiers travaux, "Ville aux sept lunes"
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage portuaire |
Dimensions | 40 x 80 cm (h x l) |
incl. cadre | 60 x 100 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een prachtig havengezicht/marine schilderij (olieverf op doek) van de Nederlandse kunstschilder Evert Moll (1878-1955). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder . Het werk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins Anno 2018 (Nederland). Verzenden of afhalen is mogelijk.
Info:
Evert Moll werd 15 december 1878 in Voorburg geboren en overleed op 10 mei 1955 in Den Haag. Hij woonde en werkte tussen 1895 tot 1930 in Voorburg, Londen, Parijs, Den Haag, en Rotterdam. Hij vestigde zich vervolgens in Den Haag. Daar kreeg hij raadgevingen van Willen Maris en vormde zich verder zelf. Hij werkte veel in opdracht van kunsthandelaren in de Verenigde Staten en in Canada. Schilderde landschappen, maar vooral rivier, zee- en havengezichten en in zijn laatste jaren ook stillevens. Werk van Evert Moll bevindt zich o.a. in de Rijkscollectie, het Zuiderzeemuseum en het museum Boymans-van Beuningen.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins Anno 2018 (Nederland).
État | |||
État | Bon | ||
De conditie van het kunstwerk is goed. De lijst is wat bijgewerkt (aan de rechter onder-punt). | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-11-2018 à 15:54 |
Heure de fin | 27-11-2018 à 19:44 |