Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraaie inkttekening door Fokko Mees.
Voorstelling van de Grote Kerk in Dordrecht met schepen in de haven.
Losbladig, zichtmaat 34x24, bladmaat 37x27
Gesigneerd r.o. 'Fokko Mees'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 5-1-2015 um 20:20 |
Endzeit | 12-1-2015 um 20:20 |