Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Fraaie inkttekening door Fokko Mees.
Voorstelling van de Grote Kerk in Dordrecht met schepen in de haven.
Losbladig, zichtmaat 34x24, bladmaat 37x27
Gesigneerd r.o. 'Fokko Mees'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 5-1-2015 à 20:20 |
Heure de fin | 12-1-2015 à 20:20 |