Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie inkttekening door Fokko Mees.
Voorstelling van de Grote Kerk in Dordrecht met schepen in de haven.
Losbladig, zichtmaat 34x24, bladmaat 37x27
Gesigneerd r.o. 'Fokko Mees'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 5-1-2015 om 20:20 |
Eindtijd | 12-1-2015 om 20:20 |