Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel + krijt, voorstellende vissersboten in de haven van Den Oever.
Gesigneerd, beeldmaat 23 x 30 cm. Ingelijst.
Startzeit | 24-12-2014 um 10:41 |
Endzeit | 29-12-2014 um 10:41 |