Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere ets door Frans Verpoorten.
Voorstelling van een viertal klauwpadden.
Losbladig, zichtmaat 27x34, bladmaat 40x50
Gesigneerd r.o. 'F.H.Verpoorten' en getiteld en genummerd l.o. 'Klauwpadden 36/50'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 22-4-2015 um 20:42 |
Endzeit | 29-4-2015 um 20:42 |