Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere ets door Frans Verpoorten.
Voorstelling van een viertal klauwpadden.
Losbladig, zichtmaat 27x34, bladmaat 40x50
Gesigneerd r.o. 'F.H.Verpoorten' en getiteld en genummerd l.o. 'Klauwpadden 36/50'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 22-4-2015 om 20:42 |
Eindtijd | 29-4-2015 om 20:42 |