Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 5/12 linksonder.
Beeldmaat 13,5 x 18 cm. Ingelijst.
Startzeit | 4-1-2015 um 17:23 |
Endzeit | 16-1-2015 um 17:23 |