Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Houtskool tekening van Haarlemse kunstenaar Frans Verpoorten. Ingelijst, afmeting 37 cm x 37 cm; tekening 26,5 cm x 25,5 cm.
Handgesigneerd.
In prima staat.
Gelieve op te halen. Anders nader te bepalen.
Startzeit | 2-11-2018 um 9:21 |
Endzeit | 19-11-2018 um 20:58 |