Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets, potlood gesigneerd en getiteld en e.a.
Beeldmaat 21,4 x 15,4 cm. Bladmaat 32 x 24 cm. Losbladig.
Startzeit | 26-12-2014 um 21:58 |
Endzeit | 2-1-2015 um 21:58 |