Hans Versfelt - Ein schöner Tag
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho door Friso ten Holt
Voorstelling van een gevleugelde worsteling
Losbladig, beeldmaat 36x50, bladmaat 51x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Friso ten Holt 53'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2017 um 16:17 |
Endzeit | 25-3-2017 um 19:17 |