Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door Friso ten Holt
Voorstelling van een gevleugelde worsteling
Losbladig, beeldmaat 36x50, bladmaat 51x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Friso ten Holt 53'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 16-3-2017 om 16:17 |
Eindtijd | 25-3-2017 om 19:17 |