Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho uit 1953, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Eigen druk linksonder.
Beeldmaat 40 x 57,5 cm. Bladmaat 51 x 65 cm. Losbladig. Twee kleine scheurtjes aan buitenkant marge.
Friso ten Holt is geboren in frankrijk in 1921 en overleden te Callantsoog in 1997.
Startzeit | 6-6-2016 um 9:25 |
Endzeit | 22-6-2016 um 17:01 |