Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Litho uit 1953, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Eigen druk linksonder.
Beeldmaat 40 x 57,5 cm. Bladmaat 51 x 65 cm. Losbladig. Twee kleine scheurtjes aan buitenkant marge.
Friso ten Holt is geboren in frankrijk in 1921 en overleden te Callantsoog in 1997.
Heure de début | 6-6-2016 à 9:25 |
Heure de fin | 22-6-2016 à 17:01 |