Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 45 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 19/190 |
Zustand | Angemessen | ||
De voorstelling is in redelijke staat. Er zitten wat kreukels op de voorstelling en op de randen. Aan de linker zijkant zit een scheurtje op de rand. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 31-1-2020 um 17:06 |
Endzeit | 7-2-2020 um 20:01 |