Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1976 in nieuw staat. Papierformaat 56 x 76 cm. Nummer 17 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
...
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2018 um 8:56 |
Endzeit | 19-3-2018 um 21:56 |