Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1973 in nieuw staat. Papierformaat 57 x 76 cm. Nummer 34 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
Startzeit | 14-5-2018 um 8:43 |
Endzeit | 27-5-2018 um 12:43 |
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |