Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1976 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 40 |
Een vrij zeldzame, abstract/figuratieve ets van Ger Lataster uit 1976.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40 ex.
De afmetingen zijn 65 x 50 cm in zeer goede conditie.
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Die Radierung ist in gutem Zustand. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Startzeit | 20-8-2023 um 15:49 |
Endzeit | 2-9-2023 um 19:26 |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |