Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Een vrij zeldzame, abstract/figuratieve ets van Ger Lataster uit 1981.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 30 ex.
De afmetingen zijn 65 x 50 cm in zeer goede conditie.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 21-11-2020 um 21:16 |
Endzeit | 5-12-2020 um 22:33 |