Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | X |
Een vrij zeldzame, abstract/figuratieve ets van Ger Lataster uit 1989.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage X.
De afmetingen zijn 65 x 50 cm in goede conditie.
Zustand | Gut |
De ets is in goede conditie. | |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 5 kg. |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2021 um 22:43 |
Endzeit | 19-1-2021 um 19:46 |