Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1979 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 58 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 300 |
- Originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Winter 1 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Gesigneerd met kleurstift.
- Oplage 105/300
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest!
- Komt samen met titelblad, gesigneerde colofon en omslag (laatste 4 foto's)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 25-11-2020 um 11:09 |
Endzeit | 9-12-2020 um 19:06 |