Jenny Holzer - Beschütze mich vor dem, was ich will
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mange la soupe - gesigneerde lithografie - oplage 190 ex. - 1975
Heel kleurrijke litho van Jacqueline de Jong uit 1975. Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (147/190).
Afmetingen: 77cm x 57cm
U kunt de litho bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Arkel of toegestuurd krijgen via aangetkende post.
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 4-8-2018 um 10:55 |
Endzeit | 18-8-2018 um 21:06 |