Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64.5 x 49.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 5/20 |
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat Op de hoeken, zitten wat kleine vouwtjes. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter