Elva Polyakova - Rosen in Farben
Johan Barthold Jongkind - 2x: Monographie Hardcover 2003 & Aquarellführer 1971
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Gena - Zusammenfassung zwei Lütticher
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 59 x 79 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 61 x 81 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 52/125 |
Ingelijste litho van Jan Roëde. Voorstelling van twee figuren in een woonkamer. Oplage: 52/125. Afmetingen incl lijst: H61 x b81cm. Afmetingen voorstelling: H59 x b79cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 's-Gravenzande, Niederlande |
Startzeit | 28-4-2024 um 17:54 |
Endzeit | 10-5-2024 um 21:18 |