Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | No: 180 |
Litho van Jan Strube. Titel: "Brugge". Nummer: 180. Afmetingen blad: H39 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H34 x b26.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
Zustand | Gut | ||
De voorstelling is in goede staat. De rand om het werk heen is verkleurd door een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 19-1-2020 um 21:22 |
Endzeit | 23-1-2020 um 22:38 |