Monica Rotgans - In Konversation
Vincent van Ginneke - Jahresobjekt der Glaskunstmesse 1999
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 22 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | nr 9 |
Jan
Strube (Amsterdam, 1892 - Lies, 1985) was Nederlands kunstschilder en
graficus, die het grootste deel van zijn leven in Noord-Brabant heeft
gewoond.
Na
de ambachtsschool, volgde Strube de Quellinusschool; welke voorloper
was van de Rietveld Academie. Hij werd bekend vanwege zijn litho's
met als onderwerp het Brabantse boerenleven. Ook de Grote Kerk van
Breda, de haven en het Begijnhof waren terugkerende onderwerpen.
Strube maakte ook stillevens, bij voorkeur in olieverf. Soms voerde
hij stillevens uit als tekening en zelfs als litho.
Zustand | Gut | ||
Werk is in goede staat, afgezien van een lichte verkleuring | |||
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 7-11-2020 um 22:29 |
Endzeit | 15-11-2020 um 15:21 |