Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 22 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | nr 9 |
Jan
Strube (Amsterdam, 1892 - Lies, 1985) was Nederlands kunstschilder en
graficus, die het grootste deel van zijn leven in Noord-Brabant heeft
gewoond.
Na
de ambachtsschool, volgde Strube de Quellinusschool; welke voorloper
was van de Rietveld Academie. Hij werd bekend vanwege zijn litho's
met als onderwerp het Brabantse boerenleven. Ook de Grote Kerk van
Breda, de haven en het Begijnhof waren terugkerende onderwerpen.
Strube maakte ook stillevens, bij voorkeur in olieverf. Soms voerde
hij stillevens uit als tekening en zelfs als litho.
État | |||
État | Bon | ||
Werk is in goede staat, afgezien van een lichte verkleuring | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-11-2020 à 22:29 |
Heure de fin | 15-11-2020 à 15:21 |