Cees Kortlang - Porträt einer jungen Frau
Willem Witsen - Gerahmte Radierung: Lagerhaus auf Uilenburg und dem Montelbaanstoren Amsterdam
Willem Witsen - Radierung: Der Damm im Regen, Themse – London (seltenes Werk!)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige houtsnede.
Gesigneerd in druk rechtsonder.
Algemeen goede staat.
In lijst achter glas.
Afmeting lijst 34x23cm
Zie foto's.
Bij verzenden glasbreuk risico koper.
Ort des Objekts | Heemstede, Niederlande |
Startzeit | 19-12-2017 um 12:51 |
Endzeit | 26-12-2017 um 12:51 |