Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige houtsnede.
Gesigneerd in druk rechtsonder.
Algemeen goede staat.
In lijst achter glas.
Afmeting lijst 34x23cm
Zie foto's.
Bij verzenden glasbreuk risico koper.
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 19-12-2017 om 12:51 |
Eindtijd | 26-12-2017 om 12:51 |