Mark Brusse - 'ohne Titel' - Lithographie - 199
Theo Voorzaat - Verfallenes Haus in surrealer Landschaft - Farblithographie
Maurice de Vlaminck - (1876–1958)
Monique Gerber - Bronze 24k hartvergoldet
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige litho van Joop Kropff
Gesigneerd in potlood en in de druk.
Getiteld rechtsonder.
Momenteel zit het werk in een prachtig origineel passe-partout. Deze is net als het werk nog in goede staat.
Maten incl. passe-partout 39x49 cm
Maten voorstelling 31,5x21,5 cm
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Bij aankoop van meerdere losse bladen kan ik de verzending combineren en blijven de kosten gelijk.
Startzeit | 17-8-2016 um 23:37 |
Endzeit | 23-5-2018 um 9:00 |