Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige litho van Joop Kropff
Gesigneerd in potlood en in de druk.
Getiteld rechtsonder.
Momenteel zit het werk in een prachtig origineel passe-partout. Deze is net als het werk nog in goede staat.
Maten incl. passe-partout 39x49 cm
Maten voorstelling 31,5x21,5 cm
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Bij aankoop van meerdere losse bladen kan ik de verzending combineren en blijven de kosten gelijk.
Heure de début | 17-8-2016 à 23:37 |
Heure de fin | 23-5-2018 à 9:00 |