Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 74 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 8/20 |
Ets/aquatint van Kees Spermon uit 1967. Titel: Portet Kees Franse. Literatuur: Kees Spermon: 1941 - 1992, blz 101, nummer 33. Afmetingen blad: H74 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b50cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2020 um 14:52 |
Endzeit | 25-4-2020 um 19:01 |