Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Pentekening van Kees Spermon: Erotische voorstelling. Afmetingen blad: H16 x B25 cm. Afmetingen voorstelling: h10 x b15. Het werk is aan de rechterzijde gesigneerd met het pseudoniem Abdul O'Brien Cohen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2018 um 9:45 |
Endzeit | 29-1-2018 um 20:45 |