Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Pentekening van Kees Spermon: Erotische voorstelling. Afmetingen blad: H16 x B25 cm. Afmetingen voorstelling: h10 x b15. Het werk is aan de rechterzijde gesigneerd met het pseudoniem Abdul O'Brien Cohen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZTEK
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-1-2018 à 9:45 |
Heure de fin | 29-1-2018 à 20:45 |