Rudi Polder - Luministische Landschaft
Piet Schipperus - Öl auf Leinwand, Heuwagen am Fluss entlang – gerahmt
Frans Everbag - Porträt von van Franciscus Everbag
Johannes Evert Akkeringa - Stillleben mit Schneeglöckchen und Vögeln
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Kleurets door Kees Spermon
Voorstelling getiteld 'Vallende bladeren'
Losbladig, beeldmaat 60x50, bladmaat 73x62
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Spermon 1988'
Getiteld l.o. 'Vallende bloemen' en genummerd m.o. '6/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 13-12-2017 um 20:16 |
Endzeit | 22-12-2017 um 15:16 |