Gustave De Smet - Het goede huis
Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
Jan Goeting - Kerke van Auvers Zuit Frankrijk
Gerard Hordijk - studie van een man
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Kleurets door Kees Spermon
Voorstelling getiteld 'Vallende bladeren'
Losbladig, beeldmaat 60x50, bladmaat 73x62
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Spermon 1988'
Getiteld l.o. 'Vallende bloemen' en genummerd m.o. '6/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 13-12-2017 om 20:16 |
Eindtijd | 22-12-2017 om 15:16 |