Marie Henry Mackenzie - Le Stroomarkt dans l'Amsterdam hivernale ☆☆ Prix considérablement réduit ☆☆
Theodoor Schaepkens - Paysage romantique
Johan Hendrik van Mastenbroek - Dernière offre - Le traversier - vue hivernale
Willem Boon - Huile sur toile, Composition 1964 - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Kleurets door Kees Spermon
Voorstelling getiteld 'Vallende bladeren'
Losbladig, beeldmaat 60x50, bladmaat 73x62
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Spermon 1988'
Getiteld l.o. 'Vallende bloemen' en genummerd m.o. '6/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-12-2017 à 20:16 |
Heure de fin | 22-12-2017 à 15:16 |