Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Conversation piece green
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm (afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm)
Oplage: 120/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met wat lichte kreuklijntjes, voornamelijk langs de randen van het blad en 1 scheurtje en bruin vlekje langs de rand van het blad. Ingelijst niet zichtbaar.
Herkomst: Uitgave Prent 190
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2017 um 22:54 |
Endzeit | 22-1-2017 um 20:54 |