Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Conversation piece green
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm (afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm)
Oplage: 120/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met wat lichte kreuklijntjes, voornamelijk langs de randen van het blad en 1 scheurtje en bruin vlekje langs de rand van het blad. Ingelijst niet zichtbaar.
Herkomst: Uitgave Prent 190
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 15-1-2017 om 22:54 |
Eindtijd | 22-1-2017 om 20:54 |