Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64 x 49.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 9/80 |
Kleurenets van Kees Spermon uit 1987. Titel: Die Winterreise. Nummer: 9/80. Afmetingen blad: h64 x b49,5 cm. Afmetingen voorstelling: h36 x b31 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Literatuur: Kees Spermon 1941 - 1992, blz113, nummer: 180.
Zustand | Gut | ||
Conditie: in goede staat. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2020 um 11:34 |
Endzeit | 18-3-2020 um 20:10 |