Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 64 x 49.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 9/80 |
Kleurenets van Kees Spermon uit 1987. Titel: Die Winterreise. Nummer: 9/80. Afmetingen blad: h64 x b49,5 cm. Afmetingen voorstelling: h36 x b31 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Literatuur: Kees Spermon 1941 - 1992, blz113, nummer: 180.
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: in goede staat. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2020 à 11:34 |
Heure de fin | 18-3-2020 à 20:10 |