Fon Klement - Boardsnede: „Elocution“ – 1969
Janus Nuiten - Öl auf Leinwand, Porträt
Corneille - Gerahmter Siebdruck mit Swatch-Uhr: Vive la paix – 1995
Gerard Dekker - Mischdrucktechnik,
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Fraai object van Klaas Gubbels 'blauwe kan'. Formaat is 26 x 20 x 9 cm.Omdat deze keramieke vaas kwetsbaar is kan het bijvoorkeur worden opgehaald in onze galerie in Arkel of per koerier worden verzonden. Het object kan ook op risico van de koper als aangetekend pakket worden verzonden.
ZZBEE
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2018 um 16:20 |
Endzeit | 12-3-2018 um 20:20 |