Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Louis Meys (1902 -1995)
Titel/Voorstelling : Rozen in aardewerk vaas
Medium / Techniek :olieverf op board
Maten : 40 x 30 cm ( board ) en 50 x 40 ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed / enigzins vuil
Startzeit | 23-8-2014 um 15:35 |
Endzeit | 6-9-2014 um 15:35 |