Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Schilder : Louis Meys (1902 -1995)
Titel/Voorstelling : Rozen in aardewerk vaas
Medium / Techniek :olieverf op board
Maten : 40 x 30 cm ( board ) en 50 x 40 ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed / enigzins vuil
Starttijd | 23-8-2014 om 15:35 |
Eindtijd | 6-9-2014 om 15:35 |