Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
M.C. ESCHER 1898 - 1972
Prachtige grote houtgravure van Escher uit april 1935. In werkelijk uitzonderlijk goede staat. Gedrukt in 1940, speciaal voor Halcyon. Rechtsboven gemonogrammeerd en gedateerd '35 in het blok.
Afmeting gravure: 24,0x18,0cm
Compleet blad inclusief de rand 25 x 32 cm
Litteratuur: Locher nr. 273 (afgebeeld op blz. 263)
Verzending aangetekend, verzekerd.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Waalwijk, Niederlande |
Ort des Objekts | Waalwijk, Niederlande |
Startzeit | 21-12-2016 um 14:25 |
Endzeit | 26-12-2016 um 22:25 |