Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
M.C. ESCHER 1898 - 1972
Prachtige grote houtgravure van Escher uit april 1935. In werkelijk uitzonderlijk goede staat. Gedrukt in 1940, speciaal voor Halcyon. Rechtsboven gemonogrammeerd en gedateerd '35 in het blok.
Afmeting gravure: 24,0x18,0cm
Compleet blad inclusief de rand 25 x 32 cm
Litteratuur: Locher nr. 273 (afgebeeld op blz. 263)
Verzending aangetekend, verzekerd.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Waalwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Waalwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-12-2016 à 14:25 |
Heure de fin | 26-12-2016 à 22:25 |