Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
M.C. ESCHER 1898 - 1972
Prachtige grote houtgravure van Escher uit april 1935. In werkelijk uitzonderlijk goede staat. Gedrukt in 1940, speciaal voor Halcyon. Rechtsboven gemonogrammeerd en gedateerd '35 in het blok.
Afmeting gravure: 24,0x18,0cm
Compleet blad inclusief de rand 25 x 32 cm
Litteratuur: Locher nr. 273 (afgebeeld op blz. 263)
Verzending aangetekend, verzekerd.
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 21-12-2016 om 14:25 |
Eindtijd | 26-12-2016 om 22:25 |