Aat Veldhoen - Der verliebte Maler
Anton van Unen - Hafenblick Rotterdam (2)
Frans Everbag - Ecke Brouwersgracht
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aquarel uit 1948 met nog frisse kleuren.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Beeldmaat 21 x 14 cm. Netjes ingelijst. Lijstmaat 38 x 30 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 9-6-2018 um 20:23 |
Endzeit | 20-6-2018 um 19:35 |