Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlinosnede, potlood gesigneerd en gedateerd '53 rechtsonder. Epreuve d'artiste linksonder. Beeldmaat 8 x 12,5 cm. Ingelijst.
Startzeit | 5-9-2015 um 22:43 |
Endzeit | 16-9-2015 um 20:43 |